אילו פעילויות חיות בר או טבע

הנופים הטבעיים ביעד חולי מהווים רקע נהדר לפעילויות פנאי, צפייה בחיות בר ולימודי טבע. בין אם אתם מחפשים לטייל בדיונות החול הגבוהות ביותר בצפון אמריקה, או פשוט לחקור מערכת אקולוגית צחיחה, יש אינספור דרכים לגלות את החוקר הפנימי שלכם.

השטח החולי של סילבר לייק, ניו יורק, הוא אבן שואבת לחובבי ספורט ימי. מבקרים יכולים לשוט על פני האגם ולחנות בחלק הצפוני ביותר של החוף כדי לגשת ל-2,000 דונם של דיונות חול טהורות ומוכנות לנסיעה. האזור מנוהל על ידי אגף הדגים וחיות הבר של המחלקה לשימור הסביבה לשימור חיות בר ונופש הקשור לחיות בר (ציד, דיג, לכידה, צפייה בחיות בר וצילום). DEC מתחזקת את האתר עם כספים מתוכנית הסיוע הפדרלית לשיקום חיות בר, הנרכשת באמצעות מסים בלו על ציוד ציד ודייג.

דילים לחול

דיונות החול מלאות בסודות, ואחת הדרכים הטובות ביותר לגלות אותן היא טיול ברכסים ובעמקים השונים של הדיונות. Jockey’s Ridge State Park, הממוקם ב-Kill Devil Hills, צפון קרוליינה, מציע מסלולי הליכה שלוקחים אותך דרך סדרה של תלוליות חול, כולל דיונות החול הטבעיות הגבוהות ביותר בחוף המזרחי, ו-Run Hill State Natural Area הוא יעד טיול פופולרי נוסף עם דיונות חול דומות בקולורדו.

אילו פעילויות חיות בר או טבע זמינות ביעדים חוליים?

בנוסף לטיולים, דיונות החול מציעות גם הזדמנויות לרכיבה על אופניים וטרקטורונים. רוכבי OHV יכולים לבקר בדיונות החול בפארק הלאומי של Great Sand Dunes & שימור בקולורדו, בעוד טרקטורונים וכלי רכב אחרים יתקבלו בברכה בחלק מהפארקים של המדינה באורגון. כמה דיונות חול הן גם חלק ממקלטי חיות בר, כגון Midway Atoll National Wildlife Refuge בהוואי, המספק מקומות מנוחה וקינון למיני עופות ים כמו לייסן, אלבטרוס קצר-זנב ואלבטרוס שחור-רגל.

בעת ביקור ביעד חול, כבד את הסביבה השברירית על ידי שמירה על טביעות הרגל שלך קטנות ככל האפשר ואריזת אשפה. פולשים לצמחים פולשים כמו מטאטא סקוטי עלולים להרוס גם בית גידול של חול, לכן חשוב לנדב את זמנכם כדי למשוך ולחפור את הצמחים הללו מהדיונות.

לפעילות נינוחה יותר, נסו לצייר בחול עם ילדיכם או צופי חוף אחרים. זוהי דרך מהנה להיות יצירתי, והמוצר המוגמר יכול להיות תזכורת נהדרת לטיול שלך לדיונות. לחלופין, בקש מהילדים שלך לקשט סלעים חלקים שאתה מוצא על החוף, ואז להסתיר אותם כדי שגולשים אחרים יוכלו למצוא אותם במועד מאוחר יותר – זהו מעשה החסד האקראי האולטימטיבי. לחלופין, הם יכולים ליצור פסל חול של בני משפחתם, עם זרועות מקל ועיני צדף, עבור דיוקן עצמי ייחודי וגחמני. אתה יכול אפילו למצוא ערכות עבור זה בחנות יצירה מקומית או באינטרנט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *